• +48 505 682 179
  • powolanie@sluzki.pl

Siostra Aleksandra Nowak

Mariówka 3
26-400 Przysucha
tel. 784 780 026

email: olanowakowna@gmail.com

A zatem: "Tak czy owak Ola Nowak. Tak się zawsze przedstawiam. Dla mnie bycie siostrą zakonną oznacza bycie siostrą dla każdego człowieka, szczególnie tego, którego dziś Pan Bóg stawia obok mnie. Od początku życia zakonnego towarzyszę młodym w pogłębianiu relacji z Bogiem, a od 2015 r. w sposób szczególny w odkrywaniu życiowej misji, zwanej powołaniem. Kocham życie, kocham ludzi i moją pasją jest ukazywanie każdemu ogromu Bożej Miłości jakiej doświadczamy każdego dnia.

Siostra Agnieszka Kłosińska

ul. Kościuszki 14
09-402 Płock
tel. 669 456 806

email: mala_s@poczta.onet.pl

Jestem Siostrą od 2000r. Powołanie odkrywałam wraz z doświadczaniem - Kim jest Bóg. Jako licealistka wzięłam udział w rekolekcjach, podczas których doświadczyłam, że Bóg jest bardzo mocno obecny w moim życiu, że kocha mnie bezwarunkowo i co więcej całe moje cierpienie i słabość wziął na siebie. To był początek budowania relacji z Bogiem i odkrywania jak ogromną miłością pragnie mnie obdarzać nieustannie w darze powołania. Dziś dziękuję Bogu za łaskę wiary i Jego obecność w moim życiu oraz za to, że mogę każdego dnia Jemu oddawać swoje życie, jako Służka. Dziękuję też za osoby, które podzieliły się swoją wiarą i pomogły odkryć sens mojego życia, i otworzyć swoje serce na Boga. Dziś zapraszam Ciebie na rekolekcje i dni skupienia byś mogła sama odkryć - Kim jest Bóg - i pogłębić z Nim relację. Jeśli masz pytania, troski, wątpliwości po prostu zwyczajnie napisz, zadzwoń lub przyjedź. Zapraszam.

Siostra Iwona Oraniec

ul. Mickiewicza 7
27-600 Sandomierz
tel. 713 049 716

email: iwona_oraniec@wp.pl

Dlaczego jestem Służką? Bo Bóg tego chciał, przemawiał przez Swoje Słowo, przez ludzi, wydarzenia, a ja chciałam odpowiedzieć na Jego zaproszenie...i staram się od 17 lat, każdego dnia na nowo mówić Bogu "tak", bo On ma najlepszy plan dla mojego życia - mocno w to wierzę! Pan Bóg ma również dla Ciebie takie cudowne zaproszenie do życia w bliskości ze Sobą, ale potrzebna jest Twoja odpowiedź, ponieważ On niczego nie robi na siłę. Potrzebna jest również cisza i ofiarowany czas, aby Go usłyszeć. Wraz z Siostrami chcemy stworzyć dla Ciebie taką przestrzeń wsłuchania się w Boże Słowo, abyś mogła usłyszeć czego pragnie dla Ciebie Pan. Zapraszam do kontaktu oraz przyjazdu na proponowane przez nas rekolekcje.

Siostra Urszula Pachucka

via dell' Umilta 30
00-187 Rzym
tel. 789 306 777

email: ulapachucka@wp.pl

Powołanie jest dla mnie tajemnicą działania Boga, za które mogę jedynie dziękować. To w jaki sposób Pan prowadzi mnie przez życie przerosło wszystkie moje plany i oczekiwania. Każdy dzień przeżywany w Jego bliskości staje się świętem. Moja droga wiedzie przez Słowo Boże, Maryję i ciszę Nazaretu. Jeśli chcesz, to jestem do Twojej dyspozycji. Jedyne, co nasuwa mi się na myśl to: „Odwagi!”.

Siostra Ewa Biernacka

Mariówka 3
26-400 Przysucha
tel. 505 682 179

email: s.ewa123@wp.pl

Siła Powołania.
Jest to dla mnie tajemnicą dlaczego Bóg wybrał właśnie mnie.... Kto zmaga się ze swoim powołaniem to wie o czym piszę. Ale po 25 latach życia w Zgromadzeniu Sióstr Służek mogę śmiało powiedzieć, iż jestem bardzo wdzięczna za dar wybrania i powołania. Dlatego chcę towarzyszyć ludziom, którzy rozeznają swej życiowe powołanie.

Anna Janowska

ul. Ogrodowa 16
08-110 Siedlce
tel. 507 871 295

email: annajanowska@wp.pl

Bóg do mojego serca zapukał przez Maryję dość wcześnie - po ukończeniu szkoły podstawowej. Obecnie sama się dziwię skąd miałam taką odwagę... Nie zastanawiałam się jaki to ma być zakon, co będę robić... Wiedziałam jedno, że chcę jak Maryja żyć dla Boga. Do dziś noszę w swoim sercu smak szczęścia, radości i wolności jaki mi towarzyszył przy wstąpieniu... Całe moje życie pozwoliło mi doświadczyć prowadzenia Boga i to z wielką Miłością i troską. Po czterdziestu latach bycia w zgromadzeniu coraz bardziej zachwycam się jak cudownie Bóg je zaplanował. Nie wiem co Bóg mi przygotował na jutro, ale nie obawiam się. Jestem pewna Jego Miłości i różańca trzymanego w ręku, życzliwości moich Sióstr, aby z ufnością iść dalej  - do ostatecznego celu!!!